MŮŽETE SE TĚŠIT NA NÁSLEDUJÍCÍ LEKTORY

O Taťáně:

Jsem vdaná a mám dvě dcery.
V průběhu let do mého života vstoupila jóga a dnes vyučuji jógu dospěláky i dětičky. Již mnoho let pracuji sama na svém seberozvoji skrze seminářů, terapií s úžasnými lektory, kouči i duchovními učiteli. Jednu věc jsem za ty roky pochopila - každý jsme tvůrcem svého života. A to jaký náš život bude, je jen na nás. Je to nekončící proces, je to cesta, je to radost a láska. 

Jóga můj život obohatila o nový rozměr - zklidnění, zpomalení, zjemnění se a o pocit naplnění, o nové přátele a zážitky.

V roce 2012 jsem prošla zasvěcením Shaktipat (aktivace kundaliní energie shakti) u osvíceného indického mistra Swami Nardananda a obdržela jsem od něho jméno VIDYA - moudrost, bohyně vědění, ta jež povznáší jedince z temnoty do světla.

V roce 2016 jsem absolvovala svůj sen zažít šamanskou ceremonii s ayahuascou. Skrze tuto hlubokou očistu jsem uviděla svůj záměr duše v tomto životě - stát se skutečnou ženou a žít tak v blaženosti. Pochopit hloubku a principy ženství, ženské energie. 

Stále si plním své sny a řídím se moudrem, že SVŮJ ŽIVOT SI VYTVÁŘÍME SAMI a dále NESNAŽ SE ZJISTIT KÝM JSI, ALE STAŇ SE TÍM, KÝM CHCEŠ BÝT. Toto je hluboké moudro, žádný osud neexistuje, vše a celý náš život je výsledkem našich rozhodnutí. 


Co si pro vás Taťána připravila:

HATHAJÓGA S RELAXACÍ NA TÉMA "SEBELÁSKA A SEBEHODNOTA" aneb pojďme si společně otevřít svá srdce skrze jógové ásany na podporu a energetizaci srdeční čakry.

Zaměříme se na vnitřní rovnováhu, posílení a harmonizaci manipůra čakry a posílíme svou životní sílu. 

Relaxaci budeme mít na téma "Nejkrásnější verze sebe sama".


JÓGOVÉ POVÍDÁNÍ O CESTĚ SRDCE A BALI aneb příběh jedné ženy, která vždy věděla, že v sobě skrývá velký potenciál, ale nevěděla jak na to ... až jednoho dne ji život donutil se začít dívat do sebe a ne mimo sebe. 

Povídání o Cestě srdce, o jogových cestách na Bali, o Bali a jeho daru. O místu, kde ROVNOVÁHA VE VŠEM  a život TADY A TEĎ, je jeho přirozeností. 

Když toto vše pochopíme, náš život dostane nový směr.
Dojdeme k naplnění a pochopení sebe a svého smyslu života. 


KRISTÝNA PAULUS

O Kristýně:

Cítím zodpovědnost a velké potěšení ze sdílení toho, co jsem se díky mým učitelům naučila a prožila. Sdílím všechny poklady jógy, které jsem osobně prožila a integrovala. Sdílím jógu přístupnou formou, ale přesto komplexně tak, abych mým přátelům a žákům rozšířila obzory.

Při sdílení jógy vycházím z kombinace principů ajurvédy a tantrické hatha jógy. Moje lekce jsou dynamické s cílem postupně skze tělo vědomě vést dech k celkovému posílení, vitalizaci a znovunalezení spojení se sebou samotným. Sdílím techniky, které jsou prověřeny tisíciletou tradicí, a které jsou předávány z učitele na žáka.

Moje vlastní zkušenost z praktikování je, že úsilí na podložce mění kvalitu života mimo ni. Jsem zde pro ty, kteří jsou otevřeni žít v plnosti – změnit to, co je potřeba a užívat si toho, co nám život nabízí.

Je pro mě obohacující a je zároveň výzvou, jak s přibývajícím věkem (jsem ročník 1979) mít tělo, které mi dělá radost a mysl vědomou a klidnou.

Co si pro vás Taťána připravila:

TANTRA JÓGA


 .