CO O NÁS ŘÍKÁTE...
DĚKUJEME ZA DŮVĚRU

MARTINA PAPOUŠKOVÁ
Jógu cvičím už delší dobu, a Petraki jsem si našla v 'koronadobě' na Facebooku - a cvičení mi sedlo, tak pokračuju i nadále. Ve středu jsem dostala setík náramku a japa maly, moc mě potěšil nejen on, ale i obálka (Krásná žena a vůbec celé balení tvořené s láskou. Děkuji!


ADRIANA HUDECOVÁ Cvičím jógu už delší dobu, ale Peťa mi ukázal další rozměr jógy, za který jsem vděčná. Každou lekci si užívám a vždy se na ni těším. Včera jsem dostala krásnou sadu od Peti, kterou jsem hned využila při meditaci. Děkuji vám.


PAVLA CIBULKOVÁ Úžasné lekce jógy, které můžete sledovat i doma. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší.... prostě každý si přijde na své. Moc děkuji Peti za pohodu, kterou při lekcích předává nám všem. A šperky? Ty jsou překrásné a navíc s láskou tvořené. Díky, veliké díky za vše!


KATEŘINA SKIBIŇSKÁ Úžasné lekce z pohodlí domova. Velký výběr lekcí dle náročnosti. Motivační, naučné lekce plné krásné energie a to lidově řečeno za hubičku. Jako třešinka na dortu výhodné ceny na s láskou na přání vyrobené šperky. Všechny lekce jsou provázeny v naprostém klidu a souznění a já jsem moc šťastná, že jsem na Petraki Yoga narazila a stala se jejich součástí. Ač na dálku a přes virtuální svět, tak mě jako začátečníci yoga začala opravdu bavit a užívám si každičkou lekci a bude tomu tak i nadále. Dává mi to smysl, posunuje mě to dál a dál a hezky vše zapadá. Petraki je naprosto úžasná a trpělivá lektorka. Moc děkuji. Namaste


EVA ŠPROCH Velmi milé jednání a vstřícnost. lekce jogy jedny z nejlepších, ikdyž jen online. náramky vytvořené na přání jsou krásné, komunikace ukázková. Děkuji za vše

0
 .