ÚVOD DO MEDITACE
22.02.2019, 09:00 - 11:30

ÚVOD DO MEDITACE

22.2.2020, 09:00 - 11:30


Možná už nějakou dobu meditujete, možná to zkoušíte sami doma nebo možná hledáte cestu jak začít.
Pro vás pro všechny jsme připravili setkání s úžasnou ženou, Mathanjou Bot, protože téma meditace vás zajímá.
A právě Mathanja se s vámi podělí o její osobní příběh. Jak se k meditaci dostala, jak ji zapojila do svého všedního života, co pro ní znamená a jak s ní pracuje.
V průběhu sobotního dopoledne se dozvíte, co to meditace je, jak s ní pracovat a sami se na místě společně s ostatními pokusíte do stavu meditace dostat.Přijďte se inspirovat, vyzkoušet si práci s vlastními myšlenkami, emocemi, přijďte se obohatit o nové zážitky.

MATHANJA ROSINA BOT
Narodila jsem se ve Sliedrechtu, v Nizozemsku v roce 1976. Po ukončení studií učitelství angličtiny jsem se v roce 2002 přestěhovala do České republiky a začala učit angličtinu.
Svou životní cestou jsem se dostala do růžných situací, kde jsem si nebyla vždy jistá, jak je zvládnout v klidu. Například soukromě učit a k tomu jěště vychovat dvě malé děti. Věděla jsem, že sport a zdravé jídlo jsou důležité, ale zároveň jsme měli hodně přátel, návstěv se spoustu jídla. Měla jsem pocity, že jsem na vždy ta cizinka s přízvukem. Manžel, pes, barák...Času bylo vždy málo, tlak vysoký a čas od času jsem prostě vybouchla. Kdo by ne?
Věděla jsem, že to takhle nechci. Chci mít klid, pohodu, radost, vyrovnanost a zároveň žít život na plno. Proto jsem se vydala na jinou cestu, hodně jsem četla, chodila na různé kurzy, až na konec v Nizozemsku jsem dorazila na intenzivní meditační kurz MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction - jak ovládat svoji mysl a tím snížit stres) Tenhle kurz mi dal praktické nástroje jak na sobě efektivně pracovat.

A právě o této cestě a transformaci se s vámi ráda podělím.


Cena
Základní vstupné: 400,-CZK
Kreditové vstupné: 350,-CZK
Členové klubu: 200,-CZK


REZERVACE ZDE

0
 .